Hollanda 1 Lig Eredivisie 2023/2024 futbol yılı PSV Eindhoven PEC Zwolle karşılaşmasının popüler karşılaşma oranları, canlı seyretme adresi ve karşılaşmanın iddaa tahmini gibi eksiksiz içerikleri okuyun.
Ayrıca futbol takımının istatistikler, müsabakanın hangi TV kaynağında canlı görüntüleneceği verileri burada yer alır.
PSV Eindhoven PEC Zwolle Müsabakasını Canlı Seyret
PSV Eindhoven canlı izleyebileceğiniz dijital kaynak: S Sport
Alternatif kanal 2: JTV
![]()
Kulüplerin Sakat Kişi Listesi
PSV Eindhoven kulübünden oynamayan sakatlanmış futbolcu listesi;
Niek Schiks – Forvet
Jayden Addai – Defans
Steven Bergwijn – Ortasaha
Victor Edvardsen – Defans
PEC Zwolle kulübünden oynamayan sakat oyuncu listesi;
Anselmo Garcia McNulty – Forvet
Mike van Duinen – Ortasaha
Nordin Bakker – Defans
Francisco Miguel Reyes Marizan – Defans
PSV Eindhoven PEC Zwolle Maç Yorumu
Profesyonel Analist: DENİZ
PEC Zwolle takımı konuk olarak oynamakta. Müthiş müsabakaya Anselmo Garcia McNulty, Mike van Duinen ve Nordin Bakker kart cezası bulunduğu için kadroda değiller. PEC Zwolle, misafir olarak oynadığı son 3 futbol maçında 1 beraberlik yaşadı.
Cezalı oyuncular olsada PSV Eindhoven mücadelesinde iki takım birbirine gol atar. Güven veren iddaa firması niteliğinde yer edinmiş 1xbet ve Marsbahis firmasında maça bahis yapabilirsiniz.
Emin Bahis Ofislerinin PSV Eindhoven – PEC Zwolle Maçına Sunduğu Güncel Oranlar
1xbet Bahis Oranı: ÜST (9.5 KORNER) – 2.05
Marsbahis Bahis Oranı: X (İKİNCİ DEVRE) – 2.32
Hititbet Oran: X OLUR (HANDİKAPLI MAÇ SONUCU 1:0) – 4.45
PSV Eindhoven – PEC Zwolle Müsabakasına Ait Tüm Oranlar
Kazanan kim olacak:
Ev sahibi kazanır 1.87 | X 2.54 | Konuk 4.30
Çift şans:
Evvex 1.33 | 1ve2 1.18 | x ve 2 1.26
İlk gol:
İlk gol evden gelir 1.75 | Hiç bir takım gol atamaz 8.30 | Misafir 1.73
Her iki takım birbirine gol atar mı:
Evet gol var 1.39 | Gol olmaz 2.01
1. Yarıda her iki takım birbirine gol atar mı:
Evet 3.18 | Hayır yok 1.23
1. Yarı sonucu:
Ev kazanır 2.65 | Berabere 1.86 | Deplasman galip gelir 2.61
İkinci devre sonucu:
Ev kazanır 2.46 | Beraberlik 2.61 | Misafir takım 2.34
İlk yarı 0.5 Altı/Üstü:
Alt 2.76 | Üst 1.46
1. Devre 1,5 Alt/Üst:
Alt 1.34 | Üst 2.22
Atılacak gollerin toplamı 1.5 Alt/Üst:
Alt 3.29 | Üst 1.14
Gol toplamı 2,5 Altı/Üstü:
Alt 1.86 | Üst 1.74
Toplam atılacak goller 1,5 Altı/Üstü:
Alt 1.29 | Üst 2.46
Tek/Çift:
Tek 1.74 | Çift 1.60
Fazlasıyla gol olacak devre:
Birinci yarıda 2.76 | Beraberlik olur 3.62 | İkinci D. 1.93
İlk korneri hangi takım atar:
1. Takım 1.46 | Beraberlik 7.02 | İkinci takım 2.43
İlk devre (4.5) Korner Alt/Üst:
Alt 1.81 | Üst 1.73
Birinci yarı (5.5) Korner Alt/Üst:
Alt 1.43 | Üst 1.98
Toplam (8.5) korner Alt/Üst:
Alt 1.93 | Üst 1.44
(9,5) Toplam köşe vuruşu Alt/Üst:
Alt 2.01 | Üst 1.63
(10.5) Toplam köşe vuruşu Alt/Üst:
Alt 1.34 | Üst 2.14





Bir Cevap Yazın