Hollanda 2 Eerste Ligi 2023/2024 futbol sezonu PSV 2 MVV Maastricht müsabakası popüler güvenilir bahis oranları, canlı izleme bağlantısı ve maç tahmini benzeri hakikatli bilgileri araştırın.
Üstelik futbol kulübüne ait mevcut istatistikler ve karşılaşmanın hangi web kaynağında bedava seyredilebildiği bilgileri yer alıyor.
PSV 2 MVV Maastricht Karşılaşmasını Canlı Seyret
PSV 2 canlı izlenebilen playform: tivibu SPOR 1
Alternatif kanal 1: J TV
![]()
Kulüplerin Sakat ve Cezalı Futbolcuları
PSV 2 kulübünden bu maça çıkmayacak cezalandırılmış sporcular;
Patrick Brouwer – Forvet
David van de Riet – Ortasaha
Leandro Bacuna – Defans
Tijn Baltussen – Defans
MVV Maastricht kulübünden bu maça çıkmayacak sakatlanmış futbolcu listesi;
Soulyman Alloch – Ortasaha
Björn Hardley – Ortasaha
Kjell Peersman – Ortasaha
M Bakker – Ortasaha
PSV 2 MVV Maastricht Müsabaka Değerlendirmesi
Uzman Analist: ALİ
MVV Maastricht takımı deplasmanda oynamakta. Dev karşılaşmaya Soulyman Alloch, Björn Hardley ve Kjell Peersman cezalı olduğundan ötürü ilk 11’de yoklar. MVV Maastricht, kendi evinde mücadele gösterdiği son 3 futbol maçında 1 mağlubiyet yaşadı.
Cezalı oyuncular olsada PSV 2 deplasmanında 1. yarı 4,5 üstü korner olur. En yeni bahis şirketi niteliğinde yer alan Hititbet ve Bet365 şirketlerinde bu etkinliğe bahis şansınızı deneyin.
İtimatlı Kumar Firmalarının PSV 2 – MVV Maastricht Müsabakası için Sunduğu En iyi iddaa Oranları
Hititbet Bahis Oran: ÜST (2.5) – 1.97
Bet365 Oran: 1 (2.DEVRE) – 2.47
1xbet Bahis Oranı: KGVAR (İLK YARI) – 6.24
PSV 2 – MVV Maastricht Maçı Bahis Oranları
Kim galip gelir:
Ev sahibi takım 1.54 | Berabere 2.47 | Misafir kazanır 2.79
Çift ihtimalli seçenek:
Ev ve x 1.25 | Ev sahibi-Misafir 1.11 | x-2 1.40
İlk gol kimden gelir:
Ev sahibi takımdan 1.80 | Olmaz 8.12 | İlk gol dep 1.78
Her iki takım birbirine gol atar mı:
Evet gol olur 1.36 | Gol yok 2.23
Birinci yarıda karşılıklı gol var:
Evet 3.54 | Hayır yok 1.11
1. Devre sonucu:
Ev 2.48 | X 2.09 | Dep kazanır 2.70
İkinci devre sonucu:
Ev sahibi 2.68 | Berabere 2.44 | Dep 2.37
Birinci yarı 0,5 Alt/Üst:
Alt 2.26 | Üst 1.17
1. Yarı 1,5 Altı/Üstü:
Alt 1.54 | Üst 2.14
1.5 Alt/Üst:
Alt 3.15 | Üst 1.17
2.5 Alt/Üst:
Alt 1.91 | Üst 1.73
Gol toplamı 3.5 Alt/Üst:
Alt 1.22 | Üst 2.33
Tek/Çift:
Tek 1.89 | Çift 1.67
Hangi devrede en fazla gol olur:
Birinci devre 2.79 | Eşdeğer 3.19 | İkinciD. 1.79
İlk köşe vuruşunu kim kullanır:
Ev 1.38 | Berabere 6.72 | 2.Takım 2.16
1.Yarı (4,5) Korner Alt/Üst:
Alt 1.73 | Üst 1.48
1. Yarı (5,5) Korner Alt/Üst:
Alt 1.58 | Üst 2.00
(8,5) Korner Alt/Üst:
Alt 2.09 | Üst 1.36
Toplam (9.5) köşe vuruşu Alt/Üst:
Alt 2.08 | Üst 1.70
(10,5) Korner Altı/Üstü:
Alt 1.32 | Üst 2.16





Bir Cevap Yazın